Masivní DŘEVOSTAVBA

20. 8. 2015

Jako jediní v Trutnově a okolí Vám nabízíme kompletní realizaci dřevostavby z masivních panelů. Tedy kompletní stěny ze dřeva.

Víme totiž co je hlavním úskalím při realizaci dřevostavby. a proto využíváme převážně tuto technologii abychom Vám dali to nejlepší.

Pokud si myslíte, že je tato varianta dražší, není tomu tak. Když si  spočítáte množství dřeva u stavby z masivních panelů a množství použítého dřeva u klasické dřevostavby, zjistíte, že máte více dřeva za méně peněz u masivní konstrukce. Více o této problematice dřevostaveb se dočtete v článku dřevostavby-konstrukční řešení.

Otázka dřevostaveb a jejich výstavby je více než složitá. Doporučujeme Vám v první řadě probrat s odbornou firmou způsob užívání, požadavky na dům, lokalitu a co od domu do budoucna očekáváte. Bohužel je nyní doba taková, že většina stavitelů hledí jen na cenu a vůbec neřeší budoucnost stavby a řekněte sami, není právě dům otázkou budoucnosti?

Přijďte k nám na konzultaci ohledně Vašeho bydlení. Nejste si jisti, jestli chcete dřevostavbu? Nevíte jak velký dům? Nevyznáte se v konstrukčním řešení? Nevíte vůbec nic a přesto byste chěli mít svůj dům? To není vůbec žádný problém. Sjednejte si schůzku u nás a my Vám rádi poradíme. Spolupracujeme s předními projektanty, finančními poradci, bytovými designéry a umíme Vám odpovědět na všechny otázky ohledně Vašeho bydlení.

 
VÝHODY naší dřevostavby:

•       Vysoká variabilita řešení a použití

•       Panely jsou opracované na CNC obráběcím s přesnými spoji a otvory

•       Sestavení nosné konstrukce stavby v několika dnech

•       Výroba panelů je v ČR

•       Úspora vnitřního obytného prostoru (až 10 m2)

•       Statická únosnost

•       Vzduchotěsnost konstrukce

 

 

Konzultace, objednávky, cenové nabídky

nosek@gostu.cz , tel: 608 810 484

 

Zpět